MA-ADV-468-60
JP-Adv-468-60
679682

راهنمای خرید امن

توصیه میکنیم قبل از انجام هرگونه معامله ، قوانین ثبت آگهی و قوانین مشاهده و استفاده از آگهی ها را مطالعه کرده و به موارد زیر توجه نمایید :

 

» دقت کنید که در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید و همچنین در مورد برخی خدمات حتما از صحت و درستی نوع خدمات و یا ارائه خدمات اطمینان حاصل نمایید .

» با کسانی معامله کنید که امکان ملاقات حضوری را با آنها پیش از انجام معامله و پرداخت داشته باشید .

» اگر فروشنده و یا خدمات دهنده راه ارتباطی نظیر شماره تماس و … ، اطلاعات شخصی و یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد ،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما نسبت به ایشان نیست . حتی ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد .

» در صورت امکان ، پس از خرید کالا و یا دریافت خدمات رسید کتبی و معتبر از فروشنده یا خدمات دهنده دریافت کنید .

» پیش از دریافت کالا یا خدمات هزینه‌ای پرداخت نکنید .

» اگر قیمت و یا شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می رسید بیشتر احتیاط کنید .

» توجه داشته باشید که بهتر است به صورت نقدی معامله کنید زیرا ممکن است چک و سفته نقد نشوند . همچنین در صورت لزوم بهتر است قبل از تحویل کالا خدمات یا خودروی خود در ازای چک‌ های رمزدار بانکی ، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید .

» اگر طرف مقابل شما به هر دلیلی و یا بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌ پرسید احتیاط کنید .

» سعی کنید برای معامله با شخصی که نمیشناسید در محل های شلوغ و امن نظیر پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید .

» به خاطر داشته باشید که در خرید پستی ، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌ اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم .

» در صورت دیدن هر موضوع غیر طبیعی از ادامه کار و انجام معامله جلوگیری کنید .

» از خدمات دهنده و یا فروشنده اسکن شناسنامه یا کارت ملی را بخواهید که با نام صاحب حسابی که میخواهید پول را به آن واریز کنید مطابقت داشته باشد . برای اطمینان بیشتر از شناسنامه و یا کارت ملی در کنار کالا عکس بگیرند و برای شما ارسال کنند .

» محفل آرا هیچگونه منفعتی از معامله شما نمی برد و مسئولیتی نیز در قبال آن ندارد . سایت محفل آرا همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای بوده و از هویت آگهی‌ دهندگان آگاه نمی باشد . به شما پیشنهاد می کنیم که تحت هیچ عنوان پیش از رویت و دریافت کالا مبلغی را به حساب فروشنده واریز نکنید .

 

” در صورت ایجاد هرگونه مزاحمت برای شما ، می‌توانید موضوع را از طریق بخش گزارش تخلف داخل سایت به محفل آرا اطلاع دهید تا نسبت به حذف آگهی اقدام نماییم

 

محفل آرا

محفل ارا

mahfelara

محفل

مجلس

محافل

مجالس

عقد

عروسی

ختم

عزا

عزاداری

تولد

جشن

دیجی
ارکست
موزیک زنده
شادی
خدمات مجالس
محفلارا
محفلآرا
mahfelara
آرم
شرکت

محفل آرا