MA-ADV-468-60
JP-Adv-468-60
916912
سوالات پر تکرار

 

هزینه ثبت آگهی در محفل آرا چقدر است ؟

در حال حاضر ثبت آگهی در محفل آرا کاملا رایگان است .

 


 

چگونه آگهی خود را در محفل آرا ثبت کنم ؟

شما می توانید در منو سایت با مراجعه به صفحه ثبت آگهی ، آگهی خود را ثبت نمایید و یا اینجا کلیک کنید .

 


 

دسته بندی مناسب برای آگهی من چیست ؟

در بیشتر مواقع برای هر آگهی یک دسته‌بندی وجود دارد اما در برخی موارد ممکن است یک آگهی مناسب برای چند دسته‌ی مختلف باشد که انتشار آن در هر کدام از دسته‌بندی­‌ها وابسته به نظر آگهی‌دهنده است . اگر دسته بندی مناسب برای آگهی شما وجود ندارد لطفا آن را از قسمت پشتیبانی و یا قسمت انتقاد و پیشنهاد به ما اطلاع دهید تا به لیست دسته بندی ها افزوده شود .

 


 

چرا آگهی من تایید و منتشر نمی شود ؟

عدم تایید آگهی به دلیل نقض یکی از قوانین وبسایت است که در آگهی رعایت نشده است . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه قوانین مراجعه نمایید .

 


 

چگونه آگهی خود را ویرایش یا حذف کنم ؟

اگر مایل به ویرایش یا حذف آگهی خود هستید می توانید از صفحه (آگهی های من) اقدام به این کار نمایید . در صورتی که مرورگر شما قدیمی و ناایمن است و صفحه ویرایش باز نمی شود ، می توانید آگهی مورد نظر را حذف و دوباره ثبت کنید .

 


 

چرا آگهی من حذف شده است ؟

آگهی شما بنا به یکی از دلایل زیر ممکن است حذف شده باشد :

1- منقضی شدن : آگهی ها به مدت مشخصی که در بخش قوانین سایت به آن اشاره شده است در سایت باقی خواهند ماند و سپس در صورت عدم تمدید حذف می شوند .

2- گزارش تخلف از سوی کاربران : در صورتی که یک آگهی از سوی تعداد زیادی از کاربران به عنوان متخلف گزارش شود از روی سایت حذف خواهد شد .

3- عدم رعایت قوانین : آگهی ها ممکن است به دلیل عدم رعایت قوانین سایت و بنا به صلاحدید مراجع ذیصلاح قانونی و یا محفل آرا حذف شوند .

4- حذف توسط آگهی دهنده : آگهی ممکن است توسط آگهی دهنده حذف شده باشد .

5- حذف پس از ویرایش : آگهی پس از ویرایش مجددا به فرآیند بررسی و انتشار باز میگردد و بدیهیست که در صورت عدم رعایت قوانین و نقض آن ها آگهی منتشر نمی شود و حذف خواهد شد .

 


 

یک آگهی ناقض قوانین است چگونه گزارش تخلف آن را ثبت کنم ؟

شما می توانید از بخش (گزارش تخلف) گزارش خود را ثبت نمایید .

 


 

از من کلاهبرداری شده است !

ما صمیمانه از این اتفاق متاسفیم و همواره در تلاشیم تا این موارد اتفاق نیافتند . طبق قوانین مندرج در صفحه قوانین سایت تمامی مسئولیت های ناشی از ثبت آگهی بر عهده آگهی دهنده می باشد و کاربران باید قبل از هر اقدامی از صحت و درستی آن اطمینان حاصل نمایند و محفل آرا هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد اما مطمئن باشید که ما وظیفه خود می‌دانیم که همکاری‌ های لازم را با شما و مراجع قضایی جهت پیگیری مشکلتان انجام دهیم . برای پیگیری قانونی این موضوع حتما به مراجع قضایی مراجعه فرمایید . همچنین لطفا برای حذف اینگونه آگهی ها ، جلوگیری از سواستفاده آگهی‌دهندگان سودجو و همچنین حفظ امنیت سایر کاربران و مراجعه کنندگان از قسمت گزارش تخلف به ما گزارش دهید .

 


 

چرا عکس آگهی من تایید نشده است و برای ثبت آن باید چه کاری انجام دهم ؟

لطفا ابتدا قوانین ثبت عکس آگهی را از صفحه قوانین در سایت مطالعه بفرمایید و در صورت اطمینان از عدم تناقض عکس با قوانین سایت آن را از قسمت پشتیبانی برای ما ارسال نمایید تا مجددا بررسی نماییم .

 

محفل آرا

محفل ارا

mahfelara

محفل

مجلس

محافل

مجالس

عقد

عروسی

ختم

عزا

عزاداری

تولد

جشن

دیجی
ارکست
موزیک زنده
شادی
خدمات مجالس
محفلارا
محفلآرا
mahfelara
آرم
شرکت

محفل آرا