MA-ADV-468-60
JP-Adv-468-60
1801527

درباره ما

درباره محفل آرا :

وبسایت رسمی ” محفل آرا ” با هدف معرفی و نمایش خدمات مجالس و ایجاد بستری مناسب برای ارتباط مستقیم بین خدمات دهندگان و جویندگان این خدمات ایجاد شد . ما همواره در تلاشیم تا سریعترین و آسانترین راه را برای مخاطبان خود ایجاد کنیم و امیدواریم که بتوانیم در کنار شما پیشرفت کنیم و خدمات بهتری را به شما هموطنان عزیزمان ارائه نماییم .

لوگو محفل آرا :

MahfelAraTozihLogo

لوگو کلی محفل آرا به صورت یک چهره خندان است که با دوربین به دنبال خدمات پذیرایی برای محافل خود بوده و لبخند روی چهره نشانی از رضایتمندی کاربر از یافتن آن خدمات می باشد . توضیحات کامل تر را می توانید در زیر مشاهده نمائید :

1- نماد میز پذیرایی : یکی از مهمترین بخش های برگزاری هر محفلی ، نحوه پذیرایی آن می باشد . از آنجائیکه بارزترین نماد پذیرایی ، میز و بشقاب های روی آن برای پذیرایی میباشد لذا ما را بر آن داشت تا از این نماد در لوگو استفاده نماییم .

2- نماد حرف m ( ابتدای نام mahfelara ) : در لوگو محفل آرا سعی بر این شد تا حتما از حرف اول نام آن استفاده گردد تا آن را نسبت به سایر لوگو ها متمایز نماید و همواره تاکید بر نام آن داشته باشد .

3- نماد دوربین و نماد بی‌نهایت (∞) : دوربین نماد جستجو و یافتن است ، از آنجایی که کاربران در محفل آرا همواره در تلاش برای یافتن خدمات و یا مشتری برای خود هستند از نماد دوربین در این لوگو استفاده شد تا مفهوم جستجو را بهتر به مخاطبان خود القا نماید . همچنین نماد بی نهایت (∞) به معنی بی پایان بودن و کیفیت بالای خدمات می باشد و چون هدف اصلی محفل آرا ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد سعی بر این شد تا از این نماد در لوگو استفاده شود .

4- نماد چشم : یکی از مفاهیم اصلی که همیشه از نماد چشم برداشت می شود ، مفهوم تیز بینی و دقت است . از آنجایی که محفل آرا همیشه در تلاش است تا با دقت زیاد ، خدمات مناسبی را درخور شان مخاطبان خود ارائه دهد ، لذا همواره در این راستا می کوشد و به همین دلیل از این نماد در لوگو استفاده شد .

5- نماد لبخند (رضایت) : محفل آرا همیشه در تلاش است تا رضایت مخاطبان خود را جلب نماید و در واقع این نماد نشانی از تأکید بر این هدف در محفل آرا می باشد .

6- نماد چهره خندان : محفل آرا امیدوار است تا با ارائه خدمات خود با بهترین کیفیت بتواند کمکی به کاربران خود کند و کاربران خود را خشنود و شاد ببیند و در واقع این اصلی ترین هدف ما می باشد و به همین دلیل این نماد یکی از بارزترین نماد ها در لوگو می باشد .

محفل آرا

محفل ارا

mahfelara

محفل

مجلس

محافل

مجالس

عقد

عروسی

ختم

عزا

عزاداری

تولد

جشن

دیجی
ارکست
موزیک زنده
شادی
خدمات مجالس
محفلارا
محفلآرا
mahfelara
آرم
شرکت

محفل آرا